Як Софія на світ з'явилась

Багато-багато років тому в чудовому маленькому королівстві, у мальовничій Україні жили-були принц, на ім‘я Олександр , і чарівна, тендітна принцеса Оленка.

Олександр і Оленка дуже любили один одного. І було у них все, чого тільки можна забажати, або майже все… Тільки мріяли вони про донечку.

І ось вирушили принц із принцесою до зачарованого лісу, в якому жила Чаклунка. Дуже бажали молодята, щоб вона допомогла їм отримати дитинку.

Довго блукали Олена і Олександр серед дерев. Удень і вночі йшли лісом, аж наприкінці третьої доби побачили за пагорбом хатинку з маленькими віконцями.

Постукали вони у дерев’яні двері і почули скрипливий голосок Чаклунки: “Заходьте, будьте такі ласкаві. Я саме біля печі пораюсь.”

Увійшли прінц з принцесою до гостини і побачили маленьку стару жіночку, яка саме діставала пиріжки з печі.

- Давно на вас чекала, вже хотіла була послати за вами свого Котика–Доглядальника. Попестили б його за вушком, він би вам коротку дорогу показав. Знаю навіщо ви до мене прийшли і чому такі засмучені очі. Дам я вам чарівне зернятко калини. Воно має форму сердечка, і якщо ви посадите його з теплотою, любов‘ю і ніжністю, будете дбайливо доглядати, то на вас чекатиме маленьке Диво. Але це здійсниться лише в обмін на відмову від королівства.

Не стали молодята довго думати над словами Чаклунки. Відразу ж взялися за руки і низько поклонилися бабці.

- Більшого, ніж ми можемо зробити, ви не просите. Тому нам не доведеться довго думати. Королівство буде у надійних руках. Міністр по господарству дуже гарна людина, тому я з великим задоволенням запропоную йому стати головним у нашому царстві.

Принцесса Олена посміхнулась і подякувала жіночці за те, що вона здогадалась про їх мрію і здійснила бажання стати батьками. Поклала чарівне зернятко у мальовничу хусточку, зав’язала її та притисла ближче до серця.

Закохані та щасливі, Олександр та Олена вирушили до палацу. Разом із ними раділо сонечко, переливалося різними кольорами веселки. Небо сяяло і посміхалось хмаринками. Пташки весело цвірінькали, летіли над головами і співали улюблену пісню принцеси. Поряд йшов зелений кіт - Доглядальник. Підспівував пташкам і дуже був задоволений, коли принцеса нахилялась почухати його зелену пухнасту шубку.

 

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

Главная   Сказки   Фотоальбомы   Карта сайта

 

Яндекс.Метрика

 

Авторское право Artbookfamily © 2015 Все Права Защищены.

 

--- ФОРМА ЗАКАЗА ---